Já!

6. march 2012 at 17:33 | Zuzzu |  About me
Tak tedy konečně něco o mě! Nečekala bych, že to někoho bude zajímat, ale tak proč ne, mám chuť se vypsat a přitom neplácat patetický bláboly.

Je mi dvanáct, jdu do sekundy na gymnáziu. Jsem.... malá, dá se říci, že i dost infantilní. To o mě bylo prohlášeno poté, co jsem ten donut z Marks & Spencer popsala jako 'ten čokoládovej s těma maličkejma barevnejma čokoládičkama' a bylo zjištěno, že vlastním celkem asi 250 plyšáků, z nichž bývá užší výběr - něco kolem dvaceti - se mnou v posteli.
Miluju Hunger Games a mám úchylku na Harry Pottera. Koukám na Glee a občas i na Big Bang nebo HIMYM. Mám ráda filmy, ale rodiče neradi chodí do kina.
Na druhou stranu jsem ale zaregistrovaná asi na tisíci různejch stránek z nichž už si polovinu ani nepamatuju anebo se za to tak trochu stydím. Mohl by mi někdo říct, proč jsem se kdysi přihlásilka na bravogirl.cz? Myslím, že účet na Club Penguin už mi asi taky smázli a ten na alík.cz asi taky. Fňuk.
Ale abych se nevychylovala z tématu, zatímco dřív jsem bývala ranní ptáče, poslední dobou moc ráda spím, například 14 hodin denně. Ve školním roce mi ovšem není moc přáno, protože bych na takovýto čas musela chodit spát přibližně v pět hodin, a jelikož máme odpoledky do čtyř?
Nejsem na značky oblečení, opaluji se rychle, ráda zpívám, ale jen když jsem sama; často kontroluji mail, nikdy nemám uklizený pokoj - prosazuji teorii, že to nejde; mám tu starou nokii, mám ráda popcorn, ale jen slaný; sežerte si Snickersky a Marsky, ale čokoláda je podle mne všechno, co potřebujete k životu.
Přemýšlím, co je ještě důležité. Moc nestíhám termíny a blog pro mě není všechno. Často se stává, že po mě moc různých lidí chce moc různých věcí a já chci spát.
Zuzzu :))
 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama